Ples jako významná událost

Ples – významná událost pro ni i pro něj

Již nám zbývá poslední měsíc této tuhé zimy. Milovníci zimních sportů se ještě stále nenabažili zimních radovánek na sjezdovkách, proto využívají všechen svůj volný čas k tomu, aby pohltili svůj zimní chtíč. Na rok si totiž budou muset dát zase pohov, tudíž se není čemu divit, že je ještě baví sjíždět odshora dolů.  Dětským radovánkám ale už mírně odzvonilo, protože se začíná oteplovat. Sníh taje, což zapříčiňuje břečky na chodnících i cestách. Nemůžeme se pak divit, že přijdeme domů vždy ušpinění, a to převážně u konců nohavic. Teploty se pomalu, ale jist zvyšují, což je jen dobře. Nízké teploty, jaké byly letos, už víckrát mít nemusíme. Jistě se bez nich obejdeme.

Co ale přichází s teplejším počasím, jsou plesy a bály. Plesová sezona je v plném proudu a věčná dilemata žen a mužů, co je vhodné si obléknout, neznají mezí. Proto jsou tu ovšem nejnovější módní trendy, které nezapomínají ani na takové události.

Pro ni dlouhé úzké šaty s rozparkem

Pokud nevlastníte populární overal, zvolte tedy raději šaty. Zapomeňte ovšem na ty krátké, které vám odhalují to, co odhalovat nechcete. Raději svou koupi zaměřte na kvalitní dlouhou róbu s rozparkem nebo s holými zády. Výkroj na zádech, který je například často krajkovaný, se totiž řadí k těm top trendům letošní plesové sezony. K nim zvolte jednoduché lodičky a drobnou kabelku do rukou.

Pro něj modrý oblek s hnědými polobotkami

I pro pány se najde něco, čím mohou excelovat na velkých plesových událostech. Jistě by měli zapomenout na klasickou černou barvu a místo černého obleku zvolit tmavě modrý. Ten lehce doladíte s hnědým páskem a hnědými vzorovanými polobotkami. Jiné barvy polobotek rovnou vyhoďte do koše, protože ty už se snad do kurzu nedostanou. K obleku volte jednobarevnou košili, se kterou docílíte požadovaného elegantního vzhledu.