Parkování na Ruzyni

Parkování na Ruzyni: Smile parking vám najde místo!

Létání už není nadstandardním způsobem dopravy pro horních deset tisíc. Díky nízkonákladovým letům se stala přeprava vzduchem běžně dostupná i střední třídě obyvatelstva. Zaletět si na víkend do Říma nebo na ryby do Skandinávie? Žádný problém!

Stejně, jako lze online zarezervovat letenky, je možné si online způsobem zajistit i parkování na letišti. Ruku na srdce, právě to nám totiž dokáže udělat na čele nejvíc vrásek. Zaparkovat na Ruzyni totiž vyžaduje velkou dávku trpělivosti nebo štěstí. Máte-li pocit, že vám obojí chybí, vsaďte na Smile parking, díky němuž může být parkování na pražském letišti zábavou.

Budete parkovat jako lordi

Líbí se vám myšlenka přijet až přímo k terminálu, vystoupit a nechat se obsloužit? Pak přijměte nabídku Smileparking, které vaše parkování vyřeší. Hoďte svoje na starosti s hledáním volného fleku na jejich hlavu a prožijte odlet v klidu.

Do navigace si zadejte adresu Aviatická 1092/8, Praha 6 – Ruzyně, 161 00. Při příjezdu do letištního areálu se držte v levém pruhu „Terminál 2 – přílety“ a zajeďte přes závoru na parkoviště EUROPORT (T1+T2). Po průjezdu závorou prosím otevřete ONLINE CHECK-IN a obdržíte instrukce, kde zaparkovat. Přeparkování vozu na nedaleké sekundární hlídané parkoviště zajistí zkušený řidič.

 

Zatímco budete v oblacích

Smile parking garantuje maximálně důsledné zabezpečení pro vaše vozidlo. 15 HD kamer, které bezpečně pokryjí 97% parkovací plochy i plot s ostnatým drátem, co je zajištěn infračerveným bezpečnostním systémem proti narušení. Fyzická ostraha celý prostor neustále kontroluje po dobu 24 hodin a 7 dní v týdnu, takže vašemu vozidlu, zatím co vy budete v oblacích, nic nehrozí.

Součástí nabídky parkování je i možnost nechat si auto v exteriéru i interiéru vyčistit. Čištění interiéru vozidla přijde na 600 korun, tepování sedaček na 900 korun a mytí zvenku na 300 korun. V případě opakovaného využití služby Smileparking můžete vstoupit i do věrnostního klubu, kde získáte 10% kredit na další využití.