bozp

Na BOZP a PO pro firmy jsou specializované firmy

Každý podnikatel moc dobře ví, co musí a nemusí mít splněno v podniku. Mezi zákonné povinnosti, které je nutné mít vyřízené, patří například vyřízení bezpečnosti práce a požární ochrany. Jsou to oblasti, za které hrozí obrovské sankce, pokud nejsou vyřešeny. Bohužel se mezi podnikateli nachází v České republice rovných čtyřicet procent lidí, kteří nemají ani zdání o tom, co je to BOZP a PO. Právě ti doplácí na jejich nevědomost, a to ve chvíli, kdy kontrola ze státní správy zaklepe na dveře podniku. Po zjištění, že BOZP a PO nejsou vyřešeny, bývá udělována pokuta ve výši stovek tisíc korun, ne-li několika milionů korun. Této pokutě se však mohou podnikatelé vyhnout, využijí-li nabídku firmy Extéria.

Firma Extéria je přední společností na trhu poskytující poradenství v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Firmě se daří natolik, že poradenství poskytuje také na Slovensku. To důležité ale je, že firma nabízí zajímavý roční produkt, kterým je balíček Klídek.

Co je to balíček Klídek?

Balíček trefně nazvaný klídek je roční balíček služeb BOZP a PO. Díky tomuto balíčku se nebudete muset celý rok starat či strachovat o bezpečnost práce a požární ochranu podniku, jelikož firma Extéria to bude mít na starosti a i v případě kontroly vás samozřejmě zastoupí.

Nikdy nebylo podnikání bezpečnější. Díky balíčku Klídek budete mít konečně klidné spaní.

Co je součástí balíčku?

Jak již bylo zmíněno, součástí balíčku Klídek jsou veškeré činnosti spjaté s požární ochranou a s bezpečností práce. Firma Extéria se bude po celý rok starat o příslušnou dokumentaci, také si vezme na starosti pravidelné revize a kontroly, taktéž si vezme na starosti pravidelná školení, a to opravdu za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu.

Pro svůj balíček nazvaný Klídek nemusíte chodit daleko. Stačí vyplnit objednávkový formulář na webu www.bezpecnepodnikani.cz.