květinové vzory

Květinové motivy dostaly i samotné léto!

Léto se překlenulo do své druhé poloviny, což znamená, že už se nám bohužel neukážou žádné novinky určené pro léto. Nyní se už budeme moct těšit jenom na takové novinky, které budou v módním světě určeny hlavně pro podzim a popřípadě i zimu. Je načase si tedy říct to hlavní, co bylo během letošního léta doslova fantastické a z čeho jsme šli do kolen.

Mezi letní hity se rozhodně právem řadí lacláče v podobě šortek. Tento kousek budou ženy nosit jistě i příští sezonu. Je však nutné poznamenat, že mimo tohoto kousku jsme však zaregistrovali mnoho novinek v oblasti bot – hlavně sandálky a nazouváky hrály letos velkou roli. Mezi další kousky se řadí i kšiltovky nebo klobouky. Toto jsou však jisté nadčasové kousky, které nejsou stylové jenom v létě.

Letošní léto si však doslova podmanily květinové motivy. Květiny jsme mohli vídat takřka všude – nejen na šatech, ale také na botách nebo dokonce i na batůžcích, které si aktuálně získaly mnoho ženských srdcí. Kde však byly květinové vzory nejkrásnější a v jaké podobě stojí opravdu za to?

Černý podklad, rudé květy

Květinové vzory jsou dnes velice populární, ale nejvíce se s ním setkáme hlavně v takové podobě, kdy jsou na černém podkladu rudě červené květy, konkrétně růže. Tato kombinace je asi nejpopulárnější a dnes se s ní setkáte opravdu na všem – na mikinách, bundách, slip-onech a taky na batozích.

Černý podklad a červené růže však nesluší zrovna každé barvě pleti. Nemůžou si je rozhodně obléknout starší dámy, nemůžou si je obléknout křehké blondýnky světlé pleti, pokud se nějak výrazněji nemalují. Nejvíce se tedy tato květinová a barevná kombinace hodí hlavně k tmavovláskám, které mají ještě navíc tmavší pleť. To je pak naprosto fantastické!

Jaké květy se hodí ke světlejším typům?

Pokud jste blondýnka a máte světlou pleť, pak rozhodně nezoufejte. K vám se hodí oblečení spíše se světlejším podkladem a světlejším provedením květů. Škoda, že se však neprodává přesně tato kombinace tak hojně, jako je tomu u černého podkladu a rudých květů.