svetříky k šatům

Krátké svetříky jsou nejlepším doplňkem každých šatů

Léto je symbolem teplého počasí a v teplém počasí se samozřejmě nevyplatí nosit džíny nebo dlouhé kalhoty či oblíbené tenisky. Zaujměte proto v létě především s kratšími verzemi oblečení. Pánové se musí spokojit především se šortkami, dámy si však mohou vybírat. Mohou si vybírat konkrétně z šortek nebo sukní, ale volit by měly rozhodně šaty, protože aktuální letní sezona se bude točit pouze kolem šatů, které rozhodně sluší každé ženě, jen se musí objevit přesně ten styl a střih, který danému typu postavy sluší.

Ženy většinou mohou vybírat z mnoha verzí šatů, protože střihů šatů je opravdu mnoho. Barevných kombinací je ještě více, proto si každý přijde na své, tím si můžou být všechny ženy jisté. Ostatně mnohdy se stane, že v létě je také i řada chladnějších dnů, bez kterých by se samozřejmě letní období neobešlo. Chladnější dny jsou většinou doprovázeny deštěm, a tak se není čemu divit, když sáhnete i v létě po džínech. Pokud však džíny v létě nechcete vytahovat, sáhněte po oblíbených šatech, ale zkombinujte je s něčím, co vás pomůže ochránit před chladnějšími dny. Zkuste to proto se svetříky, které jsou populární stále a jsou nadčasově dokonalé!

Nevolte cardigany, zaměřte se na kratší verze klasických svetříků

Pokud si myslíte, že k šatům patří pouze aktuálně moderní cardigany, tak se mýlíte, protože přece jenom toto nejsou jediné svetříky, které se hodí k elegantnímu stylu či střihu šatů. Šaty však v létě zkombinujte především s krátkým svetříkem, který je zhruba do pasu. Volte klasický střih, který má klasické zapínání na knoflíky. Obvykle ho v obchodech koupíte zhruba za několik stovek, nejedná se o obrovskou investici, přesto vám tento kousek vykouzlí unikátní outfity a během chladnějších letních dnů vás zcela ochrání před chladem. Společně se šaty tvoří nerozbitnou kombinaci.