Konec roku ve znamení pestrých a hravých barev

Konec roku ve znamení pestrých a hravých barev

S blížícím se koncem roku se nabízí otázka, co se vlastně nyní nosí? Jaké kousky a barvy jsou aktuálně in? Pokud bychom měli zmínit konkrétní modely, pozastavili bychom se u péřových bund, zvonáčů a taky u chelsea botek, které jsou atraktivní a stylové už několikátou sezonu. Zatímco stylové kousky by řada lidí vyjmenovala na prstech jedné ruky, co se týče barev, to je pro mnohé záhada. Naštěstí my víme, jaké odstíny barev se budou na konci roku nosit.  

Pokud jste se domnívali, že každá zima se musí nést ve znamení světlých, méně výrazných odstínů, pak jste se spletli. Letošní sezona se nese ve znamení hravých a pestrých barev. Dalo by se říct, že léto v našich šatnících ještě chvilku zůstává, a to právě díky pestrým barvám, které se aktuálně nosí.  

Taky je třeba konstatovat, že během zimy se budou nejrůznější barevné kombinace dávat dohromady. Pokud tedy patříte spíše ke konzervativním typům lidí, zima pro vás nebude zrovna příjemné období. Všude se to totiž bude honit barevnými kombinacemi, dohromady se třeba budou dávat zelené a červené či fialové odstíny.  

Zima ve znamení netradičních barev 

Jak jsme zmínili, letošní zima se nese ve znamení neutrálních a méně výrazných barev. Roli hrají hlavně takové barvy, které jsou netradiční. Mezi netradičními barvami letošní zimy bychom našli čedarovou barvu, také velice výraznou oranžovou barvu, zelenou v odstínu lesa nebo meruňkovou či šedomodrou barvu. Dokonce se budete moct zanedlouho setkat s barvou guacamole.  

Barvy se začínají objevovat v obchodech 

Doposud jste mohli jednotlivé barevné odstíny vídat hlavně na módních přehlídkách, kterých bylo v poslední době opravdu víc než dost. Nyní se však dostávají barvy konečně do obchodů, a tak se můžete na netradiční odstíny barev podívat sami, můžete je spatřit na vlastní oči.