Kabelky, které mají v dámské sbírce své místo

Kabelky, které mají v dámské sbírce své místo

Dobře sladěné kousky oblečení netvoří celkový outfit, což ostatně ženy moc dobře vědí. Ženy si jsou vědomy toho, že k dokonalému outfitu patří mimo jiné i boty nebo také kabelky. Bez kabelek by outfit nebyl dokonalý, outfit by takzvaně nebyl outfitem. Abyste však nestřídali jednu kabelku s jinou, doporučujeme mít kabelek rovnou několik. Abyste však nekupovali kabelku, která není stylová, řekneme vám, jaké kabelky mají v dámské sbírce své místo.  

Crossbody kabelka 

V ženské sbírce má rozhodně své místo takzvaná crossbody kabelka. Jedná se o ideální kabelku na každodenní nošení. Její dominantou je dlouhý popruh, tudíž kabelku snadno přehodíte kolem těla nebo jen přes rameno. Její hlavní vlastností je to, že jde prakticky k jakémukoli outfitu. Vkusně padne teniskám, ale také hezky ladí s elegantní obuví. Crossbody kabelka by měla být středně velká, tím se zajistí její praktičnost.  

Kabelka s horním úchytem 

Pro elegantní outfity je nejvhodnější kabelka s horním úchytem, kterou držíte jen tak v rukou. Jedná se o velice profesionální a elegantní kabelku, která se hodí nejen na důležitá pracovní setkání, ale také obecně do práce. Kabelka s horním úchytem by měla být hlavně kvalitní, ideální bude, když bude v neutrálních barvách, aby nepodléhala módním trendům a byla spíše nadčasová.  

Shopper bag 

V dámské sbírce kabelek by rozhodně neměly chybět kabelky, kterým se říká shopper bag. Respektive jedna taková kabelka by v dámské sbírce být zkrátka měla. Jedná se o rozměrnou, velkou tašku, která většinou nemá zapínání. Většinou ji lze dát jen přes rameno, nemá žádný speciální popruh. Je opravdu velice prostorná, můžete do ní dát i několik věcí. Vhodné jsou třeba na víkendy k rodičům nebo na podobné události.  

Tak co, máte všechny tři kousky ve své sbírce?