Top boty

Toto jsou boty, které ženy musí mít!

Ženy milují boty! Boty jsou součást každého outfitu, bez nich bychom nemohli vyjít na ulici. Pokud sledujete módu, tak moc dobře víte, že jsou „in“ hlavně takové boty, které jsou doplněny o bambulky (bambulky se zkrátka v zimní kolekci dost uchytily). Samozřejmě i vy, kteří nejste na tyto trochu extravagantní kousky, si najdete své oblíbence. Současná nabídka obuvi je rozmanitá, lehce s ní doplníte svůj botník.

Každá žena by ve svém botníku měla mít hned několik párů. K létu samozřejmě patří žabky a baleríny, ale pokud bychom měli myslet na aktuální chladnější počasí, je třeba nakoupit tyto páry bot:

• Kozačky

V zimě bychom bez kozaček neměli dát ani ránu. Jedině tyto boty jsou tak vysoké, že nám do nich sníh nevleze. V současné době jsou populární hlavně kozačky nad kolena nebo až ke kolenům. Tyto typy kozaček se hodí hlavně k šatům nebo k sukním, ale nebojte se je kombinovat s klasickými džíny. Jestliže jste drobné postavy, raději si kupte kozačky klasické, které jsou do půli stehen. Ty vás nebudou tak zkracovat.

• Farmářky

Poměrně oblíbenou obuví jsou farmářky. Na trhu najdete mnoho značek těchto bot, záleží jenom na vás, jaké boty si koupíte. Je to masivní obuv s vyšší podrážkou, která byla z počátku moderní jenom v hořčicově hnědé barvě, ale nyní ji najdete v mnoha různých barevných kombinacích.

• Polobotky

Pokud ve vašem městě nesněží a pokud potřebujete jít na důležitou obchodní schůzku, sáhněte po trochu elegantnější obuvi – sáhnete po polobotkách. Pokud nesněží, v polobotkách je poměrně dobře. Navíc jsou polobotky skutečně elegantní obuv, která dokonale doplní jak šaty či sukni, ale i klasické cigaretové kalhoty.

• Chelsea boty

Určitě znáte chelsea boty – jsou to boty, které jsou vysoké zhruba ke kotníkům a které mají gumu po stranách. Právě tyto boty jsou aktuálně v kurzu, nosily se hlavně na podzim, ale jestli vám počasí přeje, můžete je nosit i přes zimu.