taška

Jakou si vybrat tašku

Ženský šatník musí obsahovat věci, které umožňují, abyste vypadala dobře a stylově v každé situaci. A kromě oblečení je nutné mít k dispozici celou řadu doplňků, ježse dají navzájem dobře kombinovat. A hlavní ženské příslušenství – taška. Žádná žena se bez tašky a kabelky neobejde. Minimálně musí vlastnit, alespoň tři: pro každodenní použití, pro rekreaci a pro zvláštní příležitosti.

Taška pro každý den

Vysoce kvalitní kožená taška je u žen nutností. Její velikost závisí na vašem životním stylu a potřebách. Kdyby nic jiného, ​​tak telefon, kosmetiku a klíče od bytu přece ženy nebudou jako muži nosit po kapsách. Proto jsou stále v kurzu malé kabelky. Podnikatelky nebo matky malých dětí potřebují větší tašku, protože v prvním případě potřebuje někde uložit složky dokumentů, organizátor nebo diář, a v druhém – hračky pro děti, ubrousky, láhev s vodou a dalších nezbytností. Tyto tašky se pochopitelně liší designem. Business taška by měla být těsná se zámečkem, aby zajistila bezpečnost cenných papírů. Ve všech ostatních případech, obyčejná taška může být měkká, pohodlná, vybavené rukojetí a dlouhým popruhem pro nošení na rameni. Ale bez ohledu na tvar a velikost, v každé tašce by měly být přihrádky pro lepší uspořádání věcí.

Jedna taška nikdy nestačí

Koneckonců, v zimě iv létě, jak se nosí různé oblečení a boty, tak i taška má odpovídat dennímu klimatu: materiál v zimním období musí odolat mrazu, na jaře a na podzim – nesmí promoknout. Taška pro volný čas by neměla být jen z kůže či syntetické kůže případně ze semiše. Na dovolenou nebo na procházku s nimi jít je nepohodlné, budou divně vypadat i na pláži. Tašky pro volný čas se proto vyrábějí z textilu, slámy, jsou háčkované, tkané a plastové – výběr je veliký.  Velmi oblíbené jsou i ruksaky, neboť s nimi máte volné ruce.

Různé druhy kabelek

  • Dámské aktovky – drží jednotnou linii, výrazné zapínání, poskytují možnost přehození si kabelky přes rameno.
  • Cestovní tašky – objem je dostatečný pro přepravu věcí i na delší období.
  • Kabelky přes rameno – mají vždy syté barvy a vybrat si jen jednu je často náročné.
  • Grab kabelky – vejde se do ní prakticky cokoliv, pestré barevné provedení.
  • Psaníčka – lehké, decentní a nikdy by neměly být extravagantní.
  • Společenské kabelky – krášlí třpytky či jiné drobnosti.