Modní značky

Jaké módní značky se řadí k těm nejdražším?

Módu milují především ženy, ale ani pánové nechodí kolem obchodů s oblečením obloukem, hlavně pokud se jedná o luxusní značky, kterými rozhodně oslní. Pokud budete chtít někdy zajmout třeba na vánočním večírku vaší společnosti, pak byste rozhodně měli vědět, do jakých obchodů jít. Pojďme si proto ukázat několik značek, které se řadí k těm nejdražším a nejluxusnějším.

Do takových obchodů většinou chodí nejváženější smetánka a rozhodně běžný člověk ze střední třídy by si nemohl dosáhnout snad ani na ponožky. Většinu obchodů najdeme v České republice hlavně ve známé pražské Pařížské ulici, ale pokud bychom se měli zaměřit na světovou známou ulici, v níž najdete pouze tyto luxusní, drahé obchody pro smetánku, pak bychom měli zamířit do Spojených států amerických, kde najdeme velice známou a oblíbenou Rodeo Drive.

Pokud by vás však aspoň orientačně zajímalo, jaké značky se jednoznačně řadí k těm nejdražším, pak vám přinášíme seznam těch značek, kde rozhodně nic nenajdete do tisícikoruny – dokonce ani šňůrky do bot.

• Louis Vuitton

Tuto značku znáte hlavně díky známým hnědým kabelkám, které se v posledních letech velice rády falšují. Rozhodně byste ale měli taky vědět, že tato značka se řadí k těm nejluxusnějším a nejdražším, proto se možná nemusíme ani divit tomu, proč se právě tato značka falšuje.

Mnoho lidí si myslí, že se jedná jenom o doplňky, ale to není pravda. Lous Vuitton je také o oblečení, o špercích a také o knihách (věděli jste to?). Na světě má víc jako 460 obchodů. Hodnota společnosti dosahuje více jak třiceti miliard dolarů (podle informací z roku 2014).

• Prada

Kdo by neznal film „Ďábel nosí Pradu“. Právě v tomto filmu jsme se mohli ve velkém dozvědět o unikátní značce, která se také řadí k těm nejdražším vůbec. Na světě je několik obchodů, které jsou synonymem luxusu. Ten, kdo nosí tuto značku, se opravdu může nazývat bohatým člověkem po finanční stránce.