Jak změnit svou koupelnu během jednoho víkendu?

Jak změnit svou koupelnu během jednoho víkendu?  

Také si myslíte, že vaše koupelna vám již nepřináší radost? Podívejte se na skvělé tipy, se kterými tento prostor snadno a stylově proměníte. Budete potřebovat jen nový textil, zbytek zvládnete sami. Jak na to?  

Vytvořte si plán 

Projděte si stránky časopisů o bydlení, navštivte stránky věnované koupelnám a bydlení. Udělejte si jasnou představu o tom, co je ve vašich silách. Určete si novou podobu vaší koupelny a především si ujasněte, v jakých barvách budete objednávat luxusní koupelnové předložky, luxusní osušky a ručníky, které se ve vaší nové koupelně zabydlí. Párové pánské a luxusní dámské župany poté sjednoťte barevně i stylově. Jaký bude váš konkrétní plán? Už máte představu o barvách?  

Proměna nábytku 

Nyní si vytvořte nákupní seznam a objednejte si nové textilie pro vaši koupelnu. Jako další krok budete zjišťovat, jaké barevné ladění bude nejvíce sedět vašemu nábytku. Nemusíte přitom vyrábět nic nového, pouze budete opravovat stávající nábytek. Budete si přát moderní bílé kousky pro váš byt? Sjednoťte své myšlenky a objednejte si samolepicí fólii na nábytek. Pustit se můžete ale i do broušení a natírání stávajícího nábytku. Máte vše přichystáno? Výborně! 

Jdeme na to! 

Vykliďte všechny kosmetické pomůcky z vaší koupelny a dobře celý prostor očistěte. Vezměte to jako vždy – od stropu až po podlahu. Vyčistěte také odpady a kachličky. Nyní si nachystejte vše potřebné pro proměnu nábytku v koupelně a dejte se do práce. Až budete s výsledkem spokojeni, můžete opět přejít k zaplňování koupelny drogerií. Nyní se ale snažte všechny předměty umístit do uzavíratelného nábytku. V prostoru vany nechejte jen nezbytně nutné potřeby.  

Na závěr přeměny vaší koupelny zabydlete prostor novými kousky luxusních textilií. A je hotovo! Konečně se vám to podařilo. Vaše koupelna je krásná a reprezentativní.