Pierre Cardin světová značka

Jak se Pierre Cardin dostal mezi nejlepší návrháře světa

Ve světě módy najdeme mnoho návrhářů a značek, jež se výrazně podílí nebo podíleli na tom, jak dnes móda vypadá. O takovou módu, jakou ji známe dnes, se zasloužil například i Pierre Cardin, což je muž, jemuž je dnes pětadevadesát let, přesto se cítí svěží a plný energie a elánu. Piere Cardin je však i jeho značka pánského luxusního oblečení, kterou zpřístupnil široké veřejnosti, nikoliv jenom movitým klientům.

Kdysi se mu říkávalo Muhammad Ali světa módy. Tuto přezdívku si zasloužil z mnoha důvodů. Například se nikdy ničeho nebál. Kdysi dokonce uspořádal módní prohlídku v poušti Gobi, dále také uspořádal velice úspěšnou prohlídku v komunistické Číně. Jeho kroky byly neplánované, přesto úspěšné.

Za svůj život se seznámil s mnohými významnými osobnostmi. Mezi ně patří například Nelson Mandela nebo také Fidel Castro.

Co je jeho největší úspěch?

Člověk by řekl, že za svůj největší úspěch požaduje navrhování oblečení a následné oblékání skupiny The Beatles, ale toto není ani zdaleka ten největší úspěch, kterého ve svém životě dosáhl. Za svůj největší úspěch považuje Pierre Cardin to, že přinesl luxusní módu do světa obyčejných lidí. On byl první, kdo zpřístupnil luxusní módu lidem, kteří si do té doby mohli o luxusní módě nechat jenom zdát.

Pierre Carfin dnes

Dnes se Pierre Cardin řadí k těm nejvýraznějším a největším osobnostem módního průmyslu. Jeho pánské oblečení doslova proměnilo aktuální svět módy. Dalo by se říct, že jeho vize a modely ovlivňují svět už více jak sedmdesát let.

Tip pro budoucí podnikatele: Pokud byste zatoužili s touto společností pracovat, pokud se chcete dostat mezi špičky módního průmyslu, stačí, když si zaplatíte franšízovou licenci. Právě Pierre Cardin aktuálně hledá nové franšízanty, kteří by pomohli rozšířit značku dál do světa.