Jak nosit pletené šaty

Jak nosit pletené šaty, které jsou letošním hitem č. 1?

I když to venku vypadá velice slibně – sluníčko nám pálí do zad, teploty se stále pohybují nad patnácti stupni Celsia, zima se kvapem blíží, o čemž nás informují nejen vánoční dekorace v obchodech, jež tam sídlí už od poloviny letošního října, ale také nás o příchodu zimy informují zejména zimní kolekce, které jsou kupodivu velice zajímavé. Pokud jste čekali nudné zimní kolekce naplněné černou barvou, opak je pravdou. Černá barva se totiž vyskytuje v zimních kolekcích minimálně, zato se ale vyskytují v kolekcích v hojné množství pletené šaty, které se označují za letošní hit č. 1.

I když černou barvu v zimních kolekcích najdete minimálně, pletené svetry najdete v kolekcích opravdu hojně. Jedná se o pletené kousky, které sice nejsou nejdelší, ale jsou opravdu stylové. Jenže jak je nosit? Víte to?

Dejte přednost kombinaci s punčochami nebo silonkami

Mnohé ženy si myslely, že až přijde zima, nebudou moct vytáhnout věci kratší než ke kotníkům. Jenže i zima umožňuje nosit věci kratší, zejména nyní, kdy je tady ještě listopad, by se toho mohlo využít. Abyste samozřejmě, milé dámy, nezmrzly, vezměte si pod novinku v podobě pletených šatů silonky nebo případně punčocháče. Ty se zaručí o to, aby bylo teplo i během chladnějších dní.

Pokud si na punčocháče navíc nazujete kozačky nad kolena, bude opravdu teplo. Navíc kozačky nad kolena se k pleteným šatům hodí fantasticky.

Jaká kombinace vyhrává?

Pokud bychom měli sestavit kompletně celý look, jehož hlavním prvkem jsou pletené šaty, doporučujeme kromě vzorovaných silonek a kozaček nad kolena doplnit look o kabát rovného střihu. K tomu zvolte vkusnou kabelku třeba v podobě listonošky, na hlavu dejte oblíbený klobouka vyjděte do ulic.

Pletené šaty jsou však vkusné i s jinými botami než jen s kozačkami nad kolena. Zaujmete i s mokasínami nebo s lesklými polobotkami.