Investiční konference Klubu investorů

 Investiční konference Klubu investorů

2 státy, 3 významná města, více než 10letá existence a přes 50 aktivních členů se zájmem o svět investic a businessu. Spojením toho všeho vznikla nevyčíslitelná hodnota v podobě jediné unikátní studentské organizace – Klubu investorů. Jak probíhala poslední Investiční konference?

Téma diskuze na poslední Investiční konferenci

Ve dnech od 11. do 13. 4. 2023 se v prostorách Vysoké školy ekonomické v Praze konal 11. ročník Investiční konference, kterou pořádá Klub investorů. Na samotný závěr konference proběhla diskuze se zástupci investiční skupiny DRFG, a to na téma nemovitostí a telekomunikací. 

Řešilo se, co mají společného i rozdílného obory telekomunikací a nemovitostí a investice do nich, ale především se zdůrazňovalo to, že obě tyto oblasti potřebují jeden druhého a jsou vzájemně úzce propojeny.

Trhu nemovitostí se věnoval hlavně Martin Slaný, který je hlavním ekonomem Rusňákovy skupiny DRFG a pohled na telekomunikační trh nabídnul Roman Řezníček, předseda představenstva Suntel Group a také místopředseda představenstva investiční skupiny DRFG.

Největší „rozruch“ vzbudilo během diskuse s publikem téma výstavby optických sítí, internet z vesmíru na palubách letadel, ale například i aktuální otázka, zda se v dnešní době vyplatí koupit investiční byt, nebo ne.

Debata byla velmi živá a s chutí se do ní zapojila většina osazenstva. Debata se zaměřila na to, jaký je aktuálně výhled na trhu s nemovitostmi v blízké budoucnosti a co je třeba zvážit při takovém rozhodnutí.

Aktuální projekty investiční Rusňákovy skupiny DRFG

Co se týče Rusňákovy investiční skupiny DRFG, tak ta se nyní podílí hned na několika zajímavých projektech:

  1. Complex City Olomouc,
  2. Rezidence Spojovací,
  3. Green Resort Kunětická hora,
  4. Green Mladá Boleslav.