Firemní den investiční skupiny DRFG

Firemní den investiční skupiny DRFG

Přes dvě stě investičních konzultantů finanční distribuce DRFG se v pátek 5. dubna sešlo v brněnském hotelu Courtyard. Během tradičního kvartálního setkání se představily novinky ve skupině a zároveň se prohlubovaly ekonomické znalosti účastníků. Na úvod představil obchodní ředitel DRFG Finance Petr Válek nejlepší obchodníky uplynulého čtvrtletí. Po něm nastoupil zakladatel DRFG David Rusňák a oficiálně představil nové akcionáře DRFG Pavla Vyhnálka a Pavla Fráňu. Všichni pak společně probrali strategii DRFG pro nadcházející období.

Dalším řečníkem byl hlavní ekonom CZECH FUND Lukáš Kovanda, který hovořil o ekonomickém vývoji a případné krizi. Dopolední blok uzavírali krátkou prezentací a debatou ředitelé jednotlivých divizí, za Real Estate mluvil Patrika Tuza, plány v oblasti telekomunikací představil Romana Řezníček, Juraj Černička mluvil o fondech a ředitel finanční divize Břetislav Hrabě, pak mluvil o investičních nástrojích skupiny, jako jsou třeba dluhopisy. Následovala diskuze, kdy pánové odpovídali na dotazy týkající se plánů a cílů skupiny pro rok 2019.

Konzultanti DRFG se učili správné argumentaci na téma fondů

Po obědové pauze představil novinky také marketingový ředitel Tomáš Kreisler. Věnoval se například pokračující spolupráci s tenistkou Karolínou Plíškovou, nové bilanční zprávě a hodnotil také úspěšný projekt Investiční akademie.

Hostem firemního dne byl šéfredaktor časopisu Poradenství a Finance Martin Dočekal, který přítomným předložil svůj pohled na současný poradenský trh, i na to, co je v současnosti středem zájmů. Pestrý program pak zakončil svou přednáškou oblíbený analytik Comsense Analytics Ondřej Záruba. Finančním konzultantům DRFG vysvětloval správnou argumentaci na téma investičních fondů a mluvil také o novinkách na kapitálových a nemovitostních trzích. Novinky můžete sledovat i zde: drfg-aktuality.cz