košile je dobrá volba

Pro dámy i pro pány jsou košile vždy skvělou volbou

Častokrát se stává, že nejen ženy, ale také muži mají problém v tom, že nevědí, co si na sebe obléct. Jedná se převážně o situace, kdy berou svou přítelkyni na rande či do vkusné restaurace, jelikož s ní chtějí oslavit několika roční výročí. Ženy ve stejné situaci mají stejné potíže. Chtějí také vypadat luxusně, elegantně a zkrátka božsky. Výročí přece není co týden, proto je zapotřebí jej řádně oslavit. S tepláky a mikinou to ovšem vážně nejde.

Další dilema nastává u obou pohlaví ve chvíli, kdy přemýšlí, co si obléct na párty s kamarády či kamarádkami. Ženy chtějí působit žensky, pánové chtějí zase vypadat stylově. Na šaty či šortky je ovšem zima, proto si nevědí rady. Obyčejné tričko pro pány není zrovna dobrou volbou a úzká halenka se zase nelíbí dámám. Pro všechny takové situace jsou tu proto košile. Jsou stále „in!, skvěle padnou všem a navíc patří k těm nejlepším kusům oblečení.

Na výročí s bílou

Pánové i dámy jistě ocení radu, co se týče outfitu na, již zmíněné, výročí. Pro muže se skvěle hodí společenské kalhoty (ne-li někdy i oblek), který doplní hnědými polobotkami, stejnobarevným páskem a bílou kvalitní společenskou košilí. Ženy by měly volit lodičky, úzkou sukni nebo úzké společenské kalhoty a vypasovanou košili lehkých barev. Doporučuje se bílá, světle modrá nebo lehce pastelově růžová.

Kárované pro kamarády

Košile jsou jasnou volbou i ve chvíli, kdy nevíte, co si obléci na posezení s přáteli. S košilemi nikomu neublížíte a navíc se budete cítit pohodlně, stylové a sví. Kvalitní jednobarevné vypasované košile nechte ale v šatníku, volte raději károvanou variantu. Ta se totiž skvěle hodí k obyčejným džínům a k (v dnešní době velmi populárním) farmářským botám. Pakliže je vám přece trošku zima či horko, košili vysvlékněte. Vždy si pod ni totiž můžete ukrýt nějaký nátělník či obyčejné pohodlné tričko.