Budete se brát? Seznamte se s nejkrásnějšími letošními svatebními modely

Budete se brát? Seznamte se s nejkrásnějšími letošními svatebními modely 

I letošní rok bude doslova nabitý, co se svateb týče. Své „ano” si chtějí říct mnozí snoubenci, a zatímco pánové zkouší smoking, dámy hledají ty nejlepší a nejkrásnější, také nejlépe padnoucí svatební šaty, ve kterých by svému vyvolenému vyrazily dech. Pokud patříte k nevěstám, nebo pokud vás jen zajímají aktuální trendy v tomto světě, prozradíme si ty nejkrásnější a nejstylovější, jež letos stojí alespoň za zvážení. 

Romantické modely plné krajek 

Letošní rok se bude nést ve znamení romantických krajek. Romantika je přesně to, co na svatbách vidíme v přemíře, a vkusné šaty, v nichž bude nevěsta vypadat jako éterická víla, toto jistě umocní. Aby však šaty nebyly jen tak obyčejné, krajky jsou přesně tím, co je bude jemně zpestřovat. Nemusí být nijak těžké ani výrazné, mohou se volit krajky pouze z lehkých látek, jako je šifon.  

Stejně tak je mylné se domnívat, že by krajka působila příliš retro a šaty celkově ve stylu „chytré horákyně”. Letošní modely stavebních šatů mají vyzdvihnout ženské křivky. Ubírá se však na hloubce výstřihů, ty vévodily spíše loňským sezonám.  

Nemusíte mít na sobě pouze bílou 

Za poslední roky se doslova zažilo, že nevěsta má na sobě bílé šaty. Jenže ty nejsou nutností. Letošní barvou roku je fialová, respektive odstín Veri Peri, který vhání do módy i další pastelové tóny. Pokud nejste milovníky bílé, ale nechcete působit na svatbě ani příliš barevně, skvělou zlatou střední cestou jsou šaty v barvě slonové kosti, krémového odstínu nebo vanilkového tónu.  

Případně se nebojte ani bledě modré, která na sebe, na rozdíl od zmiňované fialové, nebude příliš upozorňovat. 

Vše záleží na nevěstě 

I když aktuální trendy hovoří jasně, konečné slovo má stejně nevěsta. Právě ta se musí rozhodnout, jaká volba je jí nejbližší. Kromě jejího stylu a stylu svatby, ve kterém se zřizuje, bude mluvit také její postava.