bílé košile

Bílá košile pro každou příležitost

Bílou košili lze obléci nejen na romantické rande a nákupy, ale je vhodná i na párty nebo firemní akci. Pokud se chystáte na rande a toužíte především po tom, abyste se cítila uvolněně, volte volnější střih, klidně v průsvitné variantě, hlubším výstřihem taktéž nic nepokazíte. Naopak, kde jinde prodat své přednosti než na prvním rande.  A pokud se chystáte na delší nakupování v parném vedru a preferujete stánkový prodej. Bílá košile i v tomto případě dobře poslouží v kombinaci s džíny a pohodlnou sportovní obuvi. V chladném období si stačí obléci přes košili teplý svetr a budete se cítit opět příjemně. Možná není nutné připomínat, že límec dámské košile by měl ze svetru vyčuhovat. Je tady večer a vám se nechce bílá košile odložit? Nevadí, stačí vyměnit džíny za černé kalhoty, tenisky za boty s vysokým podpatkem, nesmíte opomenout na výrazné šperky – váš sexy party look nebude mít konkurenci!

Kvalita – dámské košile

Lepší nekupovat horu levných košil, ale raději si pořídit několik dražších a kvalitních kousků. Příkladně výhodně nakoupíte v předvečer sezónních slev. Levné dámské košile nikdy nebudou vypadat luxusní a drahé. Nic nemáme proti čínským výrobkům, ale raději vsaďte na osvědčené značky, příkladně TommyHilfiger, Hollister,Abercrombie and Fitcha mnoho dalších.

Dámská košile slaví velký návrat

Designeři se činí a vy se nemusíte obávat nudné klasiky. Proslulé módní značky zaměřují svou pozornost na netradiční detaily, dodávají dámským košilím nový vizuální rozměr. Zaujmou vás rozpustilé volánky či volánkové lemy, romanticky nabírané rukávy, taktéž výrazné perforování na ramenou nebo zádech, kde jsou látky propojeny přes uzlíky.  Fantazii se meze nekladou a to platí i pro dekorativní prvky.  Ale stále mějte na paměti pravidlo – méně znamená více.

Bílá košile NIKDY nevyjde z módy

Přestože bílá košile patří do mužského šatníku, získala si natrvalo i ženské srdce. Nejvýstižnější charakteristikou tohoto oděvu zůstává univerzálnost. Můžete ji nosit kdykoliv a kdekoliv, a navíc nezáleží na tom, zda jste menší, vyšší, silnější nebo naopak až příliš útlé postavy. Zakomponovat ji do perfektního outfitu dokážete všechny. Nemáte ještě bílou košili ve svém šatníku? Chyba, kterou musíte ihned napravit!