Barvičky nadevše

Barvičky nadevše

Pořádná a vybavená kuchyň je základ každého čistého a pěkného bytu. Proč? Protože, kuchyň vás živý. Vaříte v ní, kuchtíte, pečete a dodává vám to správné zázemí.

Tato moderní kuchyň působí velmi sympaticky a vesele. Je krásně prozářená ne příliš teplou ale ani ne příliš chladnou barvou.

Je elegantní a velmi dobře designově řešena. Dlouhá dvoubarevná kuchyňská linka ve tvaru písmena L, dodává velký prostoru pro samotné vaření a přípravy předkrmů, hlavních chodů i dezertů. Mimo pracovní plochu má velmi elegantně řešené skříňky veselé barvy, které jsou praktické jak na hrnce, pracovní krájecí desky, misky a jiné.

Umístění dřezu je velmi praktické, v případě více lidí pohybujících se v kuchyni si nijak nemohou zavazet a tudíž se neomezovat ve své činnosti.

Linka je velmi chytře komponovaná v místnosti vzhledem k oknu, díky němu je v kuchyni dost přirozeného světla. V případně nutnosti poslouží moderní lustr, který je navržen tak, aby při zapnutí pokryl co největší plochu a na všechny strany.

Mezi krásnými moderními skříňkami nad linkou a samotnou linkou jsou krásné barevné nálepky s modro-černými květinami, které naprosto zapadají do dané kompozice. Společně jako celek působí celá kuchyň velmi luxusním a moderním dojmem.

Mnohé ženy přímo láká slovy „pojď si semnou něco uvařit“. Ano, vařit v takové kuchyni je sen každé ženy. Vše praktické, chytré a napříč velkému prostoru přesto vše po ruce.

Jídelní stůl jako takový, je velmi chytře zasazen do druhé části místnosti. Nezabírá místo, a přesto členu domácnosti dodává pocit, že tam absolutně patří a právě tam je to pravé místo strávit pohodový den s celou rodinou u dobrého oběda či večeře. Taktéž design židlí působí elegantně a více než luxusně. Šedé barvy zapadají do designu dvoubarevné podlahy.

Kuchyň v tomto barevném a moderním duchu by se zcela jistě líbila všem ženám, které mají rády barvičky. Barvy v nás vyvolávají pocity a emoce, které se odráží v lidské činnosti. Čím veselejší a vám příjemné barvy zvolíte, tím chutnější a upřímnější pokrmy budou vznikat.