Permanentní make-up

3 důvody, proč si pořídit permanentní make-up

Nevýrazné obočí a oči často utlumují krásu našeho vzhledu. Pro vylepšení a podporu sebevědomí tak často používáme make-up, kterým se snažíme zvýraznit své přednosti. Kolik to ale zabere času každý den? Jestli se už nechcete stydět za svou tvář bez naneseného make-upu a chcete si každé ráno ušetřit trochu času a starostí, podívejte se, proč a kde si nechat zhotovit permanentní make-up.

Úspora času pro každodenní malování

Jedním z důvodů, proč vsadit na profesionální permanentní make-up je hlavně úspora času. Ráno si tak místo malování můžete přispat nebo připravit dobrou snídani. Starosti si ušetříte i během cestování, kdy si s sebou nemusíte brát takové množství kosmetiky. Být krásná a nemuset se příliš malovat je snem každé ženy a velkou výhodou je fakt, že toho můžete v dnešní době snadno dosáhnout.

Už si nebudete muset malovat obočí

Metoda permanentního make-upu se hojně uplatňuje při dokreslování a optické úpravě tvaru obočí. S technikou microbladingu jsou simulovány jemné chloupky, takže výsledek vypadá velmi realisticky a na pohled příjemně. Právě obočí je totiž výrazným prvkem na naší tváři a výrazně utváří celý výraz.

Když jdete na permanentní make-up, dáváte svou důvěru do rukou specialistů na klinice. Je velmi důležité vybrat si dobře pro maximální spokojenost s výsledkem. Dobrými referencemi a nejmodernějšími technologiemi se může pochlubit například estetická klinika Mediestetik s pobočkami v Praze a Teplicích.

Podpora přirozené krásy za každé situace

Metoda permanentního make-upu je vhodná pro ženy, které líčení nebaví, nebo mají potíže s alergiemi na dekorativní kosmetiku. Jde také o skvělou alternativu do zaměstnání v náročném prostředí, kde by se běžné líčení rozmazalo. Vyhnete se také strachu, že se probudíte vedle partnera a tomu budete připadat bez malování jako naprosto jiný člověk. Pro ženu jsou toto velmi důležité situace, které ve výsledku pomáhají udržovat příjemné sebevědomí a pocit krásy.