Volba haly

Volba haly ve stylu italských klasiků

Chodba je vizitka domu a měla by mít reprezentativní vzhled. Je to první prostor, který spatří hosté.   A to velmi dobře chápou Italové, chodba má v jejich domácnosti stylový design a vynikající funkčnost. Italský nábytek se vyznačuje různými konfiguracemi, jež je zvolena v závislosti na velikosti místnosti. Elitní nábytek v geometrických tvarech – klasika provedení podlouhlé nebo čtverec, může být v úzké nebo široké verzi, ale vždy má praktičnost a styl. Fantazie italských designérů je úžasná. Navrhují sady nábytku v jedinečném vzhledu se schopnosti zdůraznit výhody areálu a skrývat nedostatky.

Italské nábytkové sestavy mají rozmanité vybavení

Často sada obsahuje šatní skříň, stolek pro toaletní potřeby, stolek pro boty nebo oblečení a praktické police. Klient má možnost výběru vhodného stylu. Vysoce kvalitní italský nábytek nabízí funkční prvky. Zařizovací komplety jsou luxusní, stylové řešení má pro každou předsíň nebo halu mnoho výhod. Rafinovaný dekor italské chodby, je tvořen vždy s použitím špičkových materiálu. Nechybí příslušenství vyrobené v zavedených standardech kvality.  A to vždy s ohledem na funkčnost a ergonomii nábytkových sestav. Bez ohledu na kompaktní rozměry, každý kus nábytku má neuvěřitelnou prostornost. Konečně je třeba upozornit na ekologickou čistotu, protože se sady nábytku vyrábějí z vysoce kvalitních přírodních materiálů.

Bez zrcadla se neobejdeme ani v předsíni

Zrcadla dokáží vytvořit iluzi a prostor zvětšit několikanásobně. Zvlášť opatrní buďte při věšení zrcadla v předsíni. Podle učení feng-šuej by se nemělo věšet zrcadlo přímo naproti vchodovým dveřím. Přes ně vchází do domu pozitivní energie, a zrcadlo ji ihned odráží zpět. Psychologové spíše poukazují na skutečnost, že při otevření dveří se náhle v zrcadle zjeví silueta postavy a to vyvolává úzkost. Proto je důležité vybrat pro zrcadlo takové místo, aby splňovalo svůj efekt a „nestrašilo“. Zrcadlo visí, kde má, a pokud se nám stále jeví předsíň sterilně, příkladně kvůli praktické bílé výmalbě, umístěte na jednu z volných stěn vkusnou tapetu, která nenaruší styl domácnosti. Předsíň můžeme personifikovat a zútulnit bytovou zelení, designovým kouskem ve formě věšáku, stojanu na deštník, židle či lavice.