Pyramidy v sobě skrývají zvláštní energii

Pyramidy v sobě skrývají zvláštní energii. Víte, jak na vás působí?

O pyramidách se říká ledaco. Někteří lidé jsou zastánci toho názoru, že se jedná o místo strašidelné, které je opředeno mnohými pověstmi a mýty. Jiní jsou však ztotožněni s tím, že se jedná o místo, kde se pohřbívali egyptští faraoni, což je znám fakt, který nám potvrzují nejen dokumentární filmy, ale také hromada hollywoodských filmových trháků. Jen málokterý z nás však ví, že se v pyramidách skrývá jakási zvláštní energie, zvaná jako pyramidální energie. A ta dokáže na člověka působit doslova magicky.

Pyramidální energie se v pyramidách hromadí už od nepaměti. Je to především z toho důvodu, že pyramidy jsou stvořeny z těla, duše a ducha, což je přesně to, z čeho je stvořený člověk samotný. Možná právě proto působí pyramidální energie na člověka magicky.

Víte, jak na člověka pyramidální energie působí?

Nemusíte se nacházet v pyramidách v Gíze nebo jinde na světě, abyste čerpali a zjistili, jak na vás pyramidální energie působí. V současné době si totiž můžete koupit na svou zahradu meditační pyramidu, která na člověka působí naprosto stejně, jako jiné pyramidy na světě.

Mnozí odborníci tvrdí, že v meditačních pyramidách dochází k jakémusi ozdravnému procesu, že dokážou zbavovat člověka neduhů, strastí, napětí či stresu, který se v něm hromadí. Proto jsou meditační pyramidy označovány za léčivé pyramidy, i když je to spíše psychického rázu, což člověk musí mít neustále na paměti.

V pyramidě meditujte

Meditační (či jinak zvané relaxační, energetické pyramidy nebo pyramidy energie) jsou prostorem, který je určen nejen pro odpočinek a relaxaci, ale také pro meditaci. Mnozí lidé jsou toho názoru, že díky meditaci v nich prožívají všechny okamžiky života s nejvyšším uvědoměním, prožívají je reálně, což v dnešní technologické době umí jen málokdo.

V meditačních pyramidách lze také číst, studovat a zpomalit před rychle ubíhajícím světem kolem.