Nastartujte den s úsměvem

Nastartujte den s úsměvem. Vykouzlí vám ho značkové spodní prádlo!

Pokud nepatříte mezi minimum lidí, kteří chodí na ostro, pak si následující radu vezměte k srdci. Vyměňte nekvalitní spodní prádlo za značkové a garantujeme vám, že se vám bude po ránu mnohem lépe existovat. A nejen po ránu – budete se cítit dobře po celý den. Nic vás nebude řezat ani omezovat v pohybu, kvalitní textil perfektně absorbuje pot… a když náhodou dojde k situaci, kdy se budete muset ve spodním prádle ukázat před opačným (či stejným) pohlavím, neutrhnete si ostudu, ba právě naopak.

Šetřit na nesprávném místě se nevyplácí

Proč věnovat pozornost části outfitu, která je po většinu dne a před většinou lidí skryta? Především kvůli sobě. Aneb jak již zaznělo výše – nic vás nebude škrtit… však to znáte. Naprosto zásadní je samozřejmě vhodně zvolená velikost a střih, a to bez ohledu na fakt, zda zvolíte značkové, nebo neznačkové spodky. Fakt, že jste sáhli po nesprávném kousku, totiž nemůže zachránit ani logo Calvin Klein

Vraťme se však k rozdílu mezi značkovým spodním prádlem a textilu z asijské tržnice či diskontu. Od laciného sortimentu nemůžete čekat, že se v něm budete cítit tak dobře jako ve slipech, trenýrkách či boxerkách, které do posledního detailu vyladil ostřílený módní návrhář. Přes to zkrátka nejede vlak.

Nastartujte den s úsměvem

Stylový i „pod povrchem“

Pokud si potrpíte na trendy outfity, byla by velká škoda, kdybyste celkový dojem pokazili zdánlivými maličkostmi, mezi které spodní prádlo rozhodně patří. V prvé řadě jde o výběr správního typu spodků s ohledem na střih kalhot. Co máme na mysli? Například trenky Styx si rozumí s volnějšími kalhotami, zatímco boxerky můžete nosit pod těsnějšími nohavicemi.

Značkové spodní prádlo vám však přijde vhod i v situaci, když dojde na intimnosti. Nemá smysl si nalhávat, že zažloutlé slipy mají stejný sexappeal jako pánské spodní prádlo Diesel