sluneční brýle

Léto bude ve znamení slunečních brýlí

Léto – ty krásné slunné měsíce, jež trávíme u vody s přáteli. Letní měsíce se vždy nesou ve znamení dovolených, a to nejen u moře. Trávíme společné volné dny s rodinou u bazénu, podnikáme různé pikniky či barbecue párty. Grilovací večery jsou stále oblíbenou činností snad každého z nás.

Koupaliště jsou opět otevřena a znovu nás pohltí pocit, že jsme od vánočních svátků přibraná kila neshodili. Káráme se za nedodržení svého novoročního předsevzetí, ale už je opravu pozdě. Deset kilo dolů nelze zhubnout za pár dní nebo týdnů.

Léto v sobě nese také změnu šatníku či vytažení lehkých kousků oblečení z hloubky šatních skříní. Obvykle dokupujeme nejnovější trendy (převážně sukně, šortky nebo šaty), ale taktéž dokupujeme všední kousky (jako obyčejné nátělníky, tílka, trička nebo sluneční brýle). Právě sluneční brýle se řadí k těm nezbytným doplňkům, jež nesmí v létě chybět. Chrání naše oči před silným slunečním zářením.

Móda ale i zde dělá razantní kroky. Módní trendy se projevují nejen v různých stylech, ale také v doplňcích. Sluneční brýle jsou vždy to, co se mění rok co rok. Jaké druhy brýlí letos pofrčí?

1. Harry Potter

Kulaté brýle ve stylu oblíbené ságy o Harry Potterovi. Již nyní je naleznete v různých obchodech, a to nejen v těch s oblečením. Najdete je průhledné, ale i v různých jiných barevných kombinacích. Ať už si ale zakoupíte jakékoliv, neuděláte chybu.

2. Moucha tse-tse

Sluneční brýle velkých rozměrů – to je další hit letošního léta. „In“ byly i vloni, ovšem udržely se o po tento rok. Pozor dávejte ale na to, aby dobře souzněly s vaším tvarem obličeje. Tento typ brýlí totiž nesedí každému.

3. Ray ban

Na své si rozhodně přijdou i milovníci oblíbené značky Ray Ban. Tyto brýle totiž opět povedou daleko před ostatními. Jejich různé provedení dostalo spoustu módních maniaček. Proto se není čemu divit, že se stále drží na prvních příčkách žebříku popularity.