kozačky nad kolena

Kozačky nad kolena pro nadcházející oblevu

Leden se pomalu, ale jistě blíží ke konci. Tento fakt uklidňuje velkou část naší populace, protože letošní zima byla opravdu krutá. Teploty sahaly až do mínus třiceti stupňů Celsia, sněhové kalamity si vzaly své oběti. V poslední době se převážně v sousedním Polsku uskutečnily velké hromadné autonehody. Bouralo tam během dvou fází šestasedmdesát osobních automobilů. Naštěstí už ale zima nebude podobné věci dělat. Během příštího týdne k nám má totiž dorazit obleva.

Ta v sobě ponese také odlehčené oblečení. Konečně se budeme moci zbavit funkčního prádla a příliš huňatých čepicí, jež ochraňovaly alespoň část našich vlasů před ukrutnými mrazy. Budeme moci odložit i rukavice, protože během oblevy nastanou konečně i teplejší dny. Boty s kožíškem už můžeme zrovna odložit do botníku na příští zimní měsíce. Ženy si konečně mohou dopřát koupit kousek, který nemohly koupit doposud, protože nebyl příliš teplý, a to kozačky nad kolena.

Tento hit se stal oblíbeným v předvánočním období. Jelikož se ale povětšině nejedná o příliš teplé kousky, v přehnaných minusových teplotách se nosit opravdu nedaly. Je to ale tak úžasný trend! Byla by škoda ho letos nevynosit! Naštěstí obleva povoluje outfity s tímto skvělým trendem.

Nejlépe se kozačky nad kolena kombinují s šaty nebo sukněmi. Pakliže si oblečete také silnější černé silonky, dosáhnete senzačního looku. K outfitu zvolte kabát rovného střihu (nejlépe hnědé barvy). Nebojte se sáhnout i po klobouku, jež dodá značné elegantnosti.

Kozačky nad kolena koupíte v jakékoliv prodejně s obuví, a to nejen v ní. Kousek se pohybuje od sedmi set do dvou tisíc. Ve výprodejích s nimi ale moc nepočítejte. Pokud chcete takové kozačky sehnat v přijatelné cenové relaci, zamiřte do obchodu jménem Stradivarius. Jsou tam ze semišového materiálu a bez sebemenších aplikací. Skvěle se tedy zkombinují jak se zlatými, tak se stříbrnými doplňky.