Karlštejn

Hotel v romantickém prostředí hradu Karlštejn

Hledáte romantické ubytování nedaleko Prahy? Možná by stálo zajet do Českého krasu, kde na vás v příjemné vzdálenosti 15 kilometrů od letiště Václava Havla čeká stylový Hotel Mlýn Karlštejn. Jak sám jeho název napovídá, v jeho blízkosti najdete i nejnavštěvovanější klenot mezi českými hrady.

Hotel u Karlštejna

Krásná krajina chráněné oblasti Český kras přímo vybízí k tomu, abyste ji využili k relaxaci. Okolní lesy i řeka Berounka jsou dostatečnými lákadly pro ty, kteří si potřebují odpočinout od běžných starostí v lůnu přírody. Pro ně hotel u Karlštejna připravil pohodové pokoje, v nichž budou moci spočinout po dni stráveném příjemnými aktivitami v okolí.

Hotel je ideálním místem pro uspořádání svatební hostiny. Kromě prostorů pro hosty a raut nabízí také nadstandardní svatební pokoje pro novomanžele s výhledem na řeku Berounku, jež jsou zařízené luxusním designovým nábytkem včetně volně stojící vany a proskleného sprchového koutu. 

Navštivte i gotickou perlu mezi hrady

Romantický Hotel Mlýn poskytuje ubytování poblíž Karlštejna, který je možné také navštívit. Najdete-li ve svém diáři necelou hodinu volného času, pak se na hrad můžete vypravit. Cesta je dlouhá asi dva a půl kilometru a povede vás podél břehu Berounky, most až do obce Karlštejn. Pak už stačí jít stále po silnici směrem vzhůru k hradu. Cíl cesty určitě neminete, protože společně s vámi tím směrem bude proudit velké množství návštěvníků, kteří se chtějí pokochat krásou gotického hradu. Výlet na hrad Karlštejn tak může být příjemným zpestřením vašeho pobytu v Hotelu Mlýn.

Obec Karlštejn nabízí spoustu k vidění

Až půjdete na hrad, nezapomeňte se podívat do Muzea uniforem nebo Muzea betlémů, jež nabízejí jedinečnou expozici. Budete-li cítit žízeň nebo hlad, není problém se občerstvit v některé stylové kavárně či restauraci.