džínové šaty

Džínové šaty jako nutnost v ženském šatníku

Je tu konec ledna, což znamená jen jedno – za malou chvilku je tu jaro a následně i léto. Když se to tak vezme, letní měsíce jsou tu cobydup. Je tedy načase, abychom začali něco dělat se svou postavou, protože – řekněme si pravdu – jistě každý nabral po vánočních svátcích nějaké to kilo. Vždyť Vánoce se nesou převážně v duchu jídla a dobrého pití. Jídlo je na denním pořádku a zdá se, že snad neubývá. Možná proto máme stále tendenci jíst, jíst a jíst. Pak se nemůžeme divit, když šipka na váze ukáže zcela jiné (a vyšší) číslo než před Vánoci.

Mimo pilování postavy je také zapotřebí začít nakupovat letní kousky. Mezi ně patří šaty, a to i maxi šaty, i na tenká ramínka. Musíme také dbát na dobrou zásobu jednoduchých a jednobarevných nátělníků, protože v létě jich přeci není nikdy dost. Šortky nebo sukně jsou další položkou na nákupním seznamu. Musíme dbát také na obuv – žabky, sandálky i baleríny ať lahodí našemu oku. Nezapomínejte na to, že je zapotřebí koupit letní věci v pestrých barvách, protože jen tak dosáhneme trendy outfitu.

Jestliže ale toužíte dosáhnout stylového looku, kupte si džínové šaty. Ty naleznete na pultech různých obchodů s oblečením již nyní. Častokrát je naleznete i s hnědým tenkým páskem, který skvěle doplní tento trendy kousek. Džínové šaty se od loňského léta staly velmi oblíbenými, protože vypadají jak populární košile. Jsou však delší. Skvěle ladí se sandálky nebo se zavazovacími balerínami. Pro horké letní dny jsou naprosto ideální. Příliš se v nich nepotíte a navíc působíte opravdu sexy a zároveň elegantním dojmem.

Sladit je můžete také s kabelkou s třásněmi a taky s kloboukem. Dodáte si navíc i kovbojský look, jež občas nezaškodí. Pokud se odhodláte šaty zkombinovat s džínovou bundou, nebojte se toho. Ani tento risk nebude krok vedle – naopak vpřed.