chovate

Chováte holuby nebo papoušky? Každému můžete vyrobit obydlí sami a snadno

I když se tomu dá jen těžko uvěřit, chov ptactva se stává stále oblíbenějším koníčkem. Lidé si asi chtějí odpočinout od elektroniky a techniky, která je dnes potřebná takřka k jakékoli činnosti. V současné době přibývá zejména chovatelů holubů (věděli jste, že chov holubů se řadí k nejstarším koníčkům vůbec?), ale lidé také stále chovají kanárky a andulky. Nesmíme zapomenout ani na chovatele papoušků, kterých také neustále přibývá rychlostí blesku. Ostatně všichni chovatelé se ptají na jedno, kde sehnat obydlí pro okřídlené mazlíčky, které bude podle jejich představ a které budou milovat i samotní ptáci?

Pokud chováte exotické nebo běžné ptactvo, víte, že sehnat obydlí pro okřídlené mazlíčky není nic jednoduchého. Některé klece nesplňují představované rozměry, jiné zase nesplňují kvalitu. Ideální by bylo, kdybyste si mohli takovou klec pro ptáky nebo případně venkovní voliéru či holubník postavit sami. Splňoval by vaše požadavky a ptáci by se v ní cítili dobře.

Postavit si vlastní voliéru nebo klec dnes není nic nemožného. Mohou to zvládnout i ti, kteří doposud nevyměnili ani žárovku či nezatloukli hřebík. Na trh se totiž dostala stavebnice Aluhobby.

Je to snadné, rychlé a zábavné

Znáte stavebnicový systém Aluhobby? Jedná se o propracovaný stavebnicový systém, z něhož je možné postavit obydlí pro vaše okřídlené mazlíčky. Ať už potřebujete holubník, venkovní voliéru nebo případně klec pro ptáky, v každém případě stavebnici oceníte.

Venkovní voliéru, holubník i klec pro ptáky je možné ze stavebnice postavit, a jelikož je to stavebnice, je to snadné, rychlé a zábavné.

Pro neznalé je uvnitř manuál

Abyste obydlí pro své okřídlené mazlíčky zvládli rychle, uvnitř krabice je vždy manuál, který prozradí, jak spojit jednotlivé hliníkové profily, síta, pletiva, plastové spojky a další součástky tak, aby vzniklo obydlí, které se jen tak nerozbije a nezničí.