Bílý nábytek je IN

Bílý nábytek opět vede

Zařizujete svůj nový byt a nevíte, jaký nábytek si pořídit? Především dbejte na nejnovější trendy. Móda se totiž mění nejen v oblasti oblečení nebo různých účesů, ale také má své velké slovo v bydlení. Během loňského roku stoupla popularita zejména ratanového nábytku. Ten ale (stejně rychle, jako šel nahoru) spadl ukvapeně dolů. Mezi nejnovější a nejstylovější nábytek patří například ten, který je v chlupatém provedení. Pohodlnost a jemnost totiž v dnešní době opravdu frčí. Lidé si kupují různé přehozy, kterými docílí onen jemný vzhled. Své polštářky si obšívají nejrůznějšími chlupatými věcmi, aby jim skvěle ladil do obývacího pokoje. Co se týče skříní, ty ovšem nemusíte balit do různých chloupků. Zde se spolehněte na čistě bílou barvu.

Pakliže toužíte svůj byt zjemnit a mít ho na pohled opravdu čistý, dbejte na onen bílý nábytek. Především v obchodním domě IKEA naleznete tohoto vybavení spoustu. Mezi nejoblíbenější patří zejména široká škála zařízení s názvem Brusali. Jedná se o malinký retro styl v bílé barvě, který je protkáván šedou. Působí tak dojmem břízy.

Jestliže však máte vybraný oblíbený nábytek, jistě sem zavítejte i tak. Inspiraci v podobě již hotových pokojů nenaleznete jen tak někde. Spousta lidí odkoukala své byty či domy převážně z podobných obchodů. Vždy jdou totiž s módou.

Bílé zařízení pak lehce doplníte různými doplňky. Můžete volit i různé barevné kombinace místností, také je často můžete i měnit. Jeden měsíc se spokojíte s hnědobílou kombinací, druhý měsíc snáze přejdete k bílo černé barvě. S bílou holt můžete pustit svou fantazii do světa a budete stále „in“.

Volné rohy pokojů doplníte trendy stálezelenými rostlinkami, které danou místnost opravdu zútulní. Fotografie pak dodají život a vy budete spokojeně žít ve svých stylových příbytcích. A o tom to přeci celé je.