trička s obrázky

Běžná trička se už nenosí! Zaujměte s obrázky!

Módní trendy se mění den co den. Mnohdy ani nestihneme mrknout okem a na pultech obchodů je nějaký nový trend, který nás zaujme natolik, že ho ihned musíme mít. To se však neděje stále. Někdy se na pultech obchodů ukáže nějaký kousek, který nás naprosto nezaujme, proto se za něj nerozhodneme utratit, ani kdyby to byl ten největší aktuální trend této sezony. Přesně tato situace se týkala třeba zvonových kalhot, které se hned několikrát snažily o to, aby zaujaly velké množství lidí, ale zaujaly pouze hrstku odvážných, které se nebojí nosit takový hippie či retro kousek. Naopak se však s velkou popularitou vrátily vzory z retro stylu, a sice konkrétně puntíky a proužky, které nyní nalezneme opravdu na každém kousku oblečení a za které se oplatí utratit hotový majlant, protože se jedná o nadčasové vzory, díky kterým pokaždé vykouzlíme look jako z toho nejlepšího módního časopisu.

Jistá revoluce se v poslední době ukázala i v obyčejných basic tričkách. Sice jsou nyní velmi populární a trendy obyčejná trička s výstřihem do V, přesto však větší obdivy sklízí především taková basic trička, která jsou posázena obrázky. Mít tričko posázené po celém svém rozsahu obrázky – to je, panečku, něco! Jaké obrázky jsou na tričkách nejčastější a které jsou naprosto nejvíc top?

Pusinky, kačeři, smajlíci!

Nejvíce populární jsou v současné době především animované postavičky, které známe z klasických pohádek, jež běžely v televizi. Jedná se například o kačera Donalda nebo o myšku jménem Minnie. Mimo tyto obrázky letí třeba pusinky na tričkách. Přesně tento motiv najdete například v nabídce obchodu značky Reserved. Další velmi populární jsou smajlíci, kteří nyní ovládli nejen virtuální svět, ale zároveň také i módní svět. Tento kousek vám vždy zaručí stylový look. Pokud se však bojíte takových motivů konkrétně na tričku, zvolte je například na kabelce nebo třeba na botách. I tam jsou totiž vzory a motivy obrázků naprosto stylové.