Vhodná obuv na ples?

Během plesové sezony si obstarejte vhodnou obuv

Zima je pomalu za námi, ovšem plesová sezona teprve začíná. Pozvání se hromadí, a to na jakékoliv události ve vaší obci či městě. Plesy pořádají hasiči, sportovci, dokonce i zastupitelstvo v každém městě nebo vesnici. Lidé se konečně mohou opět volně poznávat či setkávat se s kamarády či sousedy. Bály a podobné události většinou spočívají v dobrém jídle, tombole, v níž hlavní cenou bývá například divočák či jiná zvěř, dále také v pití a tanci. Že se nejedná o událost, se kterou se potýkáte denně, svědčí i to, že lidé dbají na to, jak budou vypadat. Muži si tedy rádi oblečou oblek či alespoň košili se společenskými kalhoty, ženy naopak nakoupí nejnovější šaty a kožešiny přes ramena. Holt plesová sezona je jen jednou za rok, proto i móda na ni hodně dbá.

Že móda je proměnlivá jako počasí – o tom není sporu. Udává nejnovější trendy nejen v bydlení, ale i v oblečení. Plesová sezona není výjimkou. Letos se na ni řádně připravte. Pánové ať volí především tmavě modré obleky, které doplní hnědými doplňky (například páskem). Na pestrobarevné košile však ať zapomenout, protože skvělého dojmu dosáhnou pouze za předpokladu, že tento outit doplní jednobarevnou světlou košilí (nejlépe bílou či světlounce modrou). Dámy udělají dojem dlouhými úzkými šaty. Jestliže budou mít po straně rozparek či výkroj na zádech, je to jen dobře. Právě tento styl šatů je letos opravdu v kurzu. Svou róbu ladně doplní malým psaníčkem do ruky a vkusným outfitem.

Plesová sezona si žádá ale hlavně kvalitní obuv. Pánové mohou ihned vyhodit černé nevkusné mokasíny, protože ty už snad do kurzu nikdy nepřijdou. Kupte si raději kvalitní hnědé (třeba i s drobným vzorem) polobotky, které nejlépe doplní váš společenský outfit. Ženy ať dbají pouze na jednoduché lodičky, a to do špičky. Boty na platformě nebo různé boty s obrovskými aplikacemi hoďte do koše společně s pánskými černými botami.