Barvy roku 2019

Barvy roku 2019. Jaké nesmí chybět v šatníku?

Víte, jaká barva vládla letošnímu roku? Barvy letošního roku byly krapet temnější, jednalo se o odstíny khaki a také bordó. Ostatně mnohým lidem přišly tyto barvy vhod, jelikož nejsou milovníky pestrosti. Milovníci pestrosti si přijdou na své po novém roce, jelikož budou zase jiné barvy moderní a in. Otázkou však je, jaké barvy jsou označovány za barvy roku 2019.

Mnohé z nich už máme ve skříni, zatím ale netušíme, jak stylové kousky na ramínkách máme. Některé kousky najdete už nyní v obchodech, pojďme se však chvilku napínat, než si prozradíme dvě typické barvy příštího roku. Nejdříve si prozraďme, s čím konkrétním příští rok zabodujeme.

Příští rok zabodujete opět s džínovinou. Pokud milujete džíny, džínové košile nebo džínové kabelky, vytáhněte je. Jedná se o opravdu stylové kousky. K nim přibyde i retro kousek v podobě puntíků a batiky. I když jste si možná mysleli, že batika se dlouho v módě neudrží, opak je pravdou. Drží se opravdu dlouho.

Nicméně nyní už k samotným barvám. Víte, jaké barvy budou letos in?

Nadchněte s výrazně žlutou barvou

Pokud jste milovník žluté barvy a pokud rádi záříte, nadchne vás odstín, kterému se v módním světě říká aspen gold. Jedná se o krásně svítivou žlutou barvu, která je velmi výrazná a která má nádechy do zlata. Pozor, nejedná se o tak výraznou žlutou barvičku, jakou je barva fosforově žlutá. Tato barva je opravdu elegantní, podobá se krásně žlutě zbarvené gerbeře.

S tímto odstínem se setkáte například na kostýmcích nebo případně i na sukních či šatech. Tohoto odstínu se jednoznačně nebojte, jedná se o velmi vkusnou záležitost.

Když ne žlutá, tak béžová

Je však pochopitelné, že s novým odstínem aspen gold jsme nenadchli každého. Ti, kteří nejsou u vytržení ze žlutého odstínu, budou potěšeni z béžové barvy, která je také hodnocena jako barva příštího roku.